Dieta pudełkowa z niskim IG w Warszawie

Dieta pudełkowa z niskim IG w Warszawie

Dieta pudełkowa z niskim IG w Warszawie to idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują kontrolować poziom cukru we krwi. Dieta z niskim indeksem glikemicznym (IG) ułatwia utrzymywanie prawidłowej masy ciała i jest polecana osobom dbającym o zdrową dietę. Catering dietetyczny znacząco wpływa na zwiększenie wygody i oszczędność czasu spędzanego w kuchni.

Spis treści:
Czym charakteryzuje się taki jadłospis?
Jak wygląda?
Dla kogo będzie odpowiedni?
Korzyści
Dostawy w całej Polsce

Czym charakteryzuje się dieta pudełkowa z niskim IG w Warszawie?

Dieta pudełkowa z niskim IG w Warszawie polega na otrzymywaniu pod wybrany przez siebie adres posiłków, które są tak skomponowane, aby miały jak najniższy indeks glikemiczny. A czym właściwie jest indeks glikemiczny? Jest to miara określająca szybkość wzrastania poziomu glukozy we krwi po spożyciu posiłku. Te przygotowywane przez nas są zawsze świeże i smaczne, a także różnorodne. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej odnośnie cateringu dietetycznego W dobrej formie skontaktuj się z nami, a rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości.

Jak wygląda jadłospis?

Dieta z niskim IG tworzona przez naszych specjalistów zawiera pełnowartościowe produkty. Wiemy o tym, że w tego typu diecie ważne są nie tylko zastosowane składniki, ale także sposób ich przygotowania np. stopień rozdrobnienia czy obróbka termiczna. Przygotowując catering dietetyczny, uwzględniamy wszystkie aspekty, które należy brać pod uwagę. Oferowana przez nas dieta pudełkowa jest zawsze świeża, a o najwyższą jakość posiłków dba nie tylko kucharz, ale także dietetyk, technolog żywności i lokalny dostawca. Dieta z niskim IG wymaga regularności w spożywaniu posiłków, a dzięki cateringowi możesz jeść o konkretnych godzinach i unikać podjadania. Produkty stosowane do komponowania takiej diety mają indeks glikemiczny mniejszy niż 55. Do takich produktów zaliczamy przede wszystkim pieczywo razowe, brązowy ryż czy grube kasze – czyli nieoczyszczone produkty zbożowe. Stosowane są także różne warzywa, poza ziemniakami i dynią, a także niektóre owoce. Oprócz tego stosujemy produkty naturalnie nie zawierające węglowodanów.

Jajko, awokado i borówki na talerzu

Dla kogo jest dieta pudełkowa z niskim IG w Warszawie?

Dieta pudełkowa z niskim IG w Warszawie jest polecana nie tylko osobom mieszkającym w tym mieście. Dostarczamy bowiem nasze posiłki na terenie prawie całego kraju. Po taką dietę mogą więc sięgnąć wszystkie osoby, które powinny kontrolować poziom glukozy we krwi. Jest to zatem dobra opcja dla osób cierpiących na cukrzycę typu II, otyłość, nadwagę czy insulinooporność. Taki catering może jednak stosować tak naprawdę każdy, komu zależy na powolnych spadkach glukozy we krwi i dłuższemu poczuciu nasycenia. Warto wspomnieć, iż w naszym cateringu menu na piątek i sobotę różni się od siebie, co przyczynia się do jeszcze większej różnorodności dań i możliwości próbowania nowych kompozycji smakowych. Posiadamy w ofercie również dietę „wybór menu”. Dzięki niej możliwe jest codzienne wybieranie spośród 20 posiłków, gdyż dany posiłek wybiera się z diety standard, keto, wegańskiej lub bez glutenu i laktozy. Oprócz tego znajdziesz u nas dietę dla sportowców, standard bez ryb, wegetariańską lub w formie wygodnych lunchboxów.

Korzyści

Dieta pudełkowa jest przede wszystkim wygodna, ponieważ bez wychodzenia z domu decydujesz, kiedy i jaki posiłek zostanie dostarczony pod Twój adres. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, możesz zbierać punkty i używać ich w celu obniżenia ceny swojego następnego Zamówienie. Ten program lojalnościowy pozwala na zbieranie punktów na wiele sposobów, między innymi poprzez dodawanie opinii i polecanie znajomym. Warto wspomnieć, iż w naszym cateringu menu na piątek i sobotę różni się od siebie, co przyczynia się do jeszcze większej różnorodności dań i możliwości próbowania nowych kompozycji smakowych. Natomiast jakie korzyści zdrowotne daje catering z niskim IG? Przede wszystkim zapobiega gwałtownym skokom poziomu cukru we krwi. Wspomaga również proces odchudzania dzięki utrzymaniu stałego poziomu cukru i zmniejszeniu uczucia głodu. Spożywanie posiłków z takiej diety może również pomóc z zmniejszeniu poziomu cholesterolu i ciśnienia krwi. Oferujemy różnorodne posiłki, starannie zbilansowane pod względem kalorii i składników odżywczych.

Dostawy w całej Polsce

W dobrej formie wyróżnia to, iż dostarczamy posiłki na terenie prawie całej Polski – tam, gdzie mieszkasz lub aktualnie przebywasz. Dodatkowo, w dowolnym momencie możesz zmienić adres dostawy, co przydaje się, kiedy na przykład masz wyjazd służbowy. Wystarczy, że powiadomisz nas o tym wcześniej. Wybierając naszą dietę pudełkową, otrzymujesz gwarancję wysokiej jakości posiłków, zdrowych i skomponowanych z produktów pochodzących od zaufanych producentów i lokalnych dostawców. Nie stosujemy żadnych konserwantów ani spulchniaczy, ponieważ zależy nam na wartościowych posiłkach. Szeroki zakres opcji w wyborze menu pozwoli Ci zdecydować się na taki catering, który w pełni Cię zadowoli. Sprawdź już teraz, jakie posiłki możemy przygotować właśnie dla Ciebie!