Poznaj naszą
historię

Kilka słów o Nas

Cześć! Z tej strony Wojciech, Joanna i Jacek. To nasza trójka odpowiada za cateringową rewolucję w mieście! Połączyła nas pasja do gotowania i zdrowego stylu życia.

Wojtek

to fizjoterapeuta, który łączy swoją pasję z zawodem trenera personalnego. Wcześniej lekkoatleta, zawodnik futbolu amerykańskiego i crossfitu, a obecnie nasz guru od zachowania równowagi pomiędzy ciałem i duszą. Aktywność fizyczna to jego największa pasja, którą zaraża na co dzień ludzi. Prywatnie prawdziwy miłośnik psów! W wolnych chwilach zgłębia tajniki fizjoterapii.

Joanna

od dziecka uzależniona od sportu!. Trenerka i instruktorka rekreacji ruchowej, która od wielu lat związana jest z branżą fitness. Ponadto prawdziwa pasjonatka dobrej kuchni. Uważa, że połączenie odpowiedniej diety z aktywnością ruchową jest kluczem do sukcesu. Kontrolerka smaku, która zadba o to, żeby każdy z naszych posiłków cieszył nie tylko wasze kubki smakowe, ale i oczy!

Jacek

jak każdy prawdziwy mężczyzna uwielbia pyszne jedzenie. Z ogromną chęcią pomoże Joannie w „kontroli jakości”. Kocha sporty walki i jazdę na rowerze. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych! Jest to prawdziwy mózg logistyki, który zatroszczy się o każdą dostawę i najdrobniejszy szczegół.

Jak do tego doszło?

Żyjemy bardzo aktywnie i kochamy pyszne jedzenie. Nie zawsze jednak mieliśmy czas na przygotowanie zdrowych i pełnowartościowych posiłków dla siebie, a co dopiero dla rodziny…. Skłoniło to nas do korzystania z usług wielu firm, które zajmowały się cateringiem. Niestety! Nie sprostały naszym oczekiwaniom. Po wielu namowach ze strony przyjaciół postanowiliśmy spróbować. Tak właśnie narodził się catering W dobrej formie, który skupia się nie tylko na jedzeniu, ale na zachowaniu równowagi pomiędzy ciałem i duszą, czy treningami i dietą. Ma być przede wszystkim smacznie. Nudą to na pewno nie powieje!

PS: Mamy nadzieję, że będzie Wam smakowało!

PAMIĘTAJ O PROMOCJI!

30%

na każdą z naszych diet. 

Użyj kodu:

wybormenu