Strona główna » Co nas wyróżnia?

Co nas
wyróżnia?

Pewniak!
 

Każdy produkt przed włożeniem do opakowania jest dokładnie ważony na specjalistycznej kuchennej wadze — dzięki czemu masz pewność, że makroskładniki oraz kalorie zgadzają się z tym co jest napisane na etykiecie. Na naszych etykietach znajdziecie szczegółowy opis wartości odżywczych oraz informacje takie jak: rodzaj diety, nazwę posiłku, dokładnie rozpisane wartości odżywcze każdego posiłku, alergeny czy rekomendowaną datę spożycia.

Stała kontrola!
 
Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i lokalnymi dostawcami. Dzięki czemu wszystkie produkty trafiają do nas świeże. Posiłki oraz produkty przebywają cały czas w specjalnie przygotowanych, chłodzonych pomieszczeniach oraz są dostarczane specjalnymi chłodniami. Zapewnia to najwyższą jakoś posiłków i pewność, że jedzenie przebywało cały czas w odpowiednich warunkach. Dzięki temu nie psuje się tak szybko i trafia świeże do naszych klientów.
Dla Ciebie!
 
Przygotowaliśmy ofertę, z której na pewno każdy wybierze coś dla siebie. Niezależnie, czy jesteś sportowcem, opiekuńczym rodzicem, niejadkiem, czy po prostu chcesz zrzucić kilka kilogramów. Nie martwisz się o zakupy, zmywanie, czy kontrolowanie diety. Zajmiemy się tym za Ciebie!
Dla dzieci!
 
W naszej ofercie znajdziecie urozmaicone dania dla dzieci, które są na bieżąco przygotowane przez naszego dietetyka w taki sposób, aby Twoje dzieci nie myślały więcej o daniach fast foodowych i podjadaniu między posiłkami. U nas znajdą wszystko, co najlepsze, a słodkości ze słodyczy zamieniamy w fit desery.
Jesz, gdzie chcesz i kiedy chcesz!
Jedziesz na wakacje lub masz wyjazd służbowy i chcesz być w dobrej formie? Nic prostszego! Skontaktuj się z nami wcześniej, a my na dany dzień zmienimy miejsce dostawy. Jak to możliwe? Działamy na terenie niemal całego kraju.
Sama natura
 
Nie słodzimy, nie dodajemy konserwantów ani spulchniaczy — nie bez powodu sami mamy bzika na punkcie zdrowego odżywiania! Nie akceptujemy wymienionych produktów, ponieważ sami jemy nasze posiłki, a dla nas zdrowie jest najważniejsze.
Zgrany zespół!
 

Na efekt końcowy w postaci gotowych posiłków pracujmy wszyscy: szef kuchni, dietetyk, technolog żywności i wielu innych wspaniałych ludzi, dla których liczy się Twoja satysfakcja.

Rozbudowany program lojalnościowy!
 

Zbieraj punkty i wykorzystuj je do obniżenia ceny swojego kolejnego zamówienia. Sposobów jest wiele – ocenianie posiłków, dodawanie opinii o cateringu oraz polecanie swoim znajomym, dzięki czemu oni również otrzymają rabat 5% na pierwsze zamówienie.

Start / stop!
 
Za duże porcje, a może po prostu chcesz zmienić datę dostawy? Nie ma problemu! Zaloguj się w Swoim panelu na naszej stronie i zrób to w dowolnej chwili. Sam wybierz dni, w które chcesz mieć naszą dietę.
Kalkulator zapotrzebowania kalorycznego
Jeśli nie wiesz, ile kalorii musisz dostarczyć swojemu organizmowi każdego dnia, to koniecznie skorzystaj z naszego darmowego narzędzia. Przekonasz się Sam, że wybór diety jeszcze nigdy nie był taki prosty!

PAMIĘTAJ O PROMOCJI!

30%

na każdą z naszych diet. 

Użyj kodu:

wybormenu